Seria Lipikar dla wymagających

la roche lipikarDermokosmetyki tworzone są z myślą o najbardziej wymagające osoby, których skóra jest sucha i bardzo sucha a także wrażliwa i skłonna do atopii. Firma La Roche-Posay wyszła naprzeciw oczekiwaniom i stworzyła całą linię produktów, które odpowiedzą na te wyjątkowe potrzeby.

Dla całej rodziny

Produkty La Roche Lipikar przeznaczone są dla całej rodziny. Ich bezpieczny skład pozwala na użytkowanie przez małe dzieci jak i dorosłych. Spośród oferty znajdziemy:

– balsam,

– emulsję,

– krem pod prysznic,

– kostkę myjącą,

– oliwkę myjącą,

– mleczko do ciała,

– krem do rąk.

Używając tych dermokosmetyków regularnie uzyskujemy w efekcie skórę doskonale nawilżoną i elastyczną oraz przede wszystkim ukojoną.

Ponadczasowość linii

Seria Lipikar jest przeznaczona dla tych, którzy chcą zerwać z dotychczasowymi problemami skórnymi. Po zastosowaniu wszelkie problemy suchości znikają a jeśli będziemy używać danego produktu przez cały czas to problem nie nawróci.

To znakomite wyjście dla wszystkich szukających produktów doskonałych, których linia produkcyjna jest stale monitorowana, unowocześniana i co najważniejsze zespół ekspertów dba o wszelkie badania nad danym produktem. W ten sposób my zakupujemy to, co jest dla nas bezpieczne i zaspokoi nasze potrzeby.

Web: https://www.nowafarmacja.pl/la-roche-posay-lipikar-baume-ap-balsam-uzupelniajacy-poziom-lipidow-400-ml

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.